Tilbake til alle rapporter

3 mørke gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Hanna Agnethe Lien 11:16, ons. 5 desember 2018

Sendt til Statens vegvesen region sør og Drammen 3 minutter senere

Det har vært 3 mørke gatelys her i flere måneder. Problemet har vært meldt inn tidligere til kommunen, forsøker her nå.

Jeg har små barn som går til og fra skolen og må krysse denne veien og dette er ikke holdbart når det er så mørkt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter