Tilbake til alle rapporter

Gatelyset har vært borte i hele området Lagåsen i over to døgn. Bekmørkt!

Rapportert i kategorien Gatelys av Ingar Arneberg 12:15, onsdag 5 desember 2018

Sendt til Bærum og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Gatelyset har vært borte i hele området Lagåsen i over to døgn.(To netter). Bekmørkt! Dette gjelder alle veiene, fra Lilløyveien og Fridtjof Nansens vei til Dicks vei og Strandveien. Bærum kommune tok motvillig imot beskjeden 4. desember. Dette gjelder et stort område og mange mennesker og bør prioriteres. På mange strekninger er det lite annet lys, folk går rundt med lommelykt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Problemet ser ut til å være løst! :-)

    Sendt inn av Ingar Arneberg 16:13, onsdag 5 desember 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter