Tilbake til alle rapporter

Gatelys lyser ikke hver kveld.

Rapportert i kategorien Gatelys av Marianne Vold 16:38, ons. 5 desember 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 1 minutt senere

Gatelys er på kanskje en kveld i uka.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:21, onsdag 2 januar 2019

  • Ikke blitt løst. Har ikke vært gatelys her i hele høst/vinter. Fortsatt uten gatelys her.

    Sendt inn av Marianne Vold 17:21, onsdag 2 januar 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:25, fredag 15 februar 2019

  • Fortsatt ikke gatelys. Det hender det er gatelys, men det er oftest mørkt.

    Sendt inn av Marianne Vold 20:25, fredag 15 februar 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter