Tilbake til alle rapporter

Bøyd rektangulært skilt.

Rapportert anonymt 20:38, ons. 5 desember 2018

Sendt til Oslo 2 minutter senere

Hei. På adresse til Østre Aker vei 219, er det et bøyd rektangulært skilt utover i et kjørefelt. Veldig trang for lastebil å komme ut fra adressen. Skiltet er bøyd utover nesten 90 grader. Håper noen kan se på dette. Skal innom den adressen igjen senere. Har tydeligvis vært slik en stund. Mvh, Fast Bruker

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 10:20, torsdag 3 januar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter