Tilbake til alle rapporter

Gatelys er slukket.

Rapportert i kategorien Gatelys av Bente Steffensen Wigdel 07:51, tor. 6 desember 2018

Sendt til Nordreisa og Statens vegvesen region nord 3 minutter senere

Flere gatelys på strekninga Storslett - Rovdas er slukket. Dette i kombinasjon med glatte veier gjør det utrygt å bevege seg på fot eller sykkel.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:04, torsdag 3 januar 2019

  • Gatelysene er ikke reparert. Det gjør det vanskelig for både funksjonsfriske og funksjonshemmede å bevege seg ute når det er mørkt. Noen av oss har ikke bil, og når det både er is og/eller sne i tillegg til f.eks. synshemming begrenses uteaktiviteter betraktelig.

    Sendt inn av Bente Steffensen Wigdel 10:04, torsdag 3 januar 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:55, torsdag 31 januar 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:22, torsdag 28 februar 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter