Tilbake til alle rapporter

Skilt montert for lavt

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Nils Helge Sivertsen 14:29, tor. 6 desember 2018

Sendt til Bergen og Statens vegvesen region vest mindre enn et minutt senere

Skiltet er montert for lavt i sterkt trafikkert gate

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:47, fredag 4 januar 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:05, tirsdag 5 februar 2019

  • Det skjer ingen ting. Lurer på om det sendes noen melding til entreprenør og om det over hodet foregår noen oppfølging fra de som drifter Fiks gata mi

    Sendt inn av Nils Helge Sivertsen 10:05, tirsdag 5 februar 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter