Tilbake til alle rapporter

Lys mangler

Rapportert i kategorien Gatelys av Roar Jacobsen 23:12, tor. 6 desember 2018

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt 3 minutter senere

Lyspære mangler i gata

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:58, fredag 4 januar 2019

  • Samme erfaring som tidligere, ting blir ikke fixet :(

    Sendt inn av Roar Jacobsen 07:58, fredag 4 januar 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:31, fredag 1 februar 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:47, fredag 1 mars 2019

  • Forsatt ikke lys!

    Sendt inn av Roar Jacobsen 10:47, fredag 1 mars 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:37, fredag 29 mars 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:41, mandag 29 april 2019

  • Lyspære har nå vært rapportert ødelagt i over 1 år.......

    Sendt inn av Roar Jacobsen 20:36, tirsdag 1 oktober 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter