Tilbake til alle rapporter

Skifter lys uten grunn.

Rapportert i kategorien Trafikklys anonymt 10:02, fredag 7 desember 2018

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Lyset i krysset Tronheimsveien og den korte blindveien Bånkallstubben har en svært merkelig prioritet. Det ble gjort arbeid ved dette krysset i sommer, og etter dette har krysset fungert langt fra optimalt.

Man skulle tro at riksvei 4 Trondheimsveien bør være hovedprioritert på dette krysset. Men det ser ut til at lyset veksler uten grunn. Det har ved flere anledninger skiftet til rødt uten at den hverken er noen fotgjengere som skal over veien eller at det kommer bil ut fra Bånkallstubben. Dette er med på å skape unødventig mye kø i rushtrafikken.

Som nevnt ble denne rare prioriteten på krysset oppdaget etter at det ble gjort arbeid ved lyskrysset.

Jeg har ikke opplevd problemet konstant. Men det var tilbake igjen i dag 07.12.18.

Noen bør ta en kikk på dette.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter