Tilbake til alle rapporter

Fortau er ikke brøytet

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 08:57, man. 10 desember 2018

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt 3 minutter senere

Vanskelig framkommelighet på fortau i andersbakkan pga. av mye snø. Gir utrygge forhold for barn på vei til skole og for de som frakter barn til barnehagen i nærheten. Mye anleggstrafikk i området gjør at fortauene må være brukervennlige, slik at man ikke må ut i veien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Snøen har smeltet :-)

    Publisert anonymt 23:06, søndag 2 juni 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter