Tilbake til alle rapporter

Elendig måkt - hvem har ansva

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 10:35, man. 10 desember 2018

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Her er det dårlig måkt, som alltid om vinteren. Mellom Båhusveien og Sinsenskrysset er det hvert år hullete, sporete og isete. I dag er det sporete fordi det er dårlig måkt og vanskelig å sykle. Helt fram hit, fra Løren, er det bra. Virker som en entreprenør som bare ikke gidder. Resultat: Biler kjører forbi syklistene som kaver og skaper farlige situasjoner utenfor barneskolen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:57, mandag 7 januar 2019

  • Ble ikke løst

    Publisert anonymt 20:57, mandag 7 januar 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter