Tilbake til alle rapporter

Gatelysene mørklagt i krysset.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 16:38, man. 10 desember 2018

Sendt til Nordreisa og Statens vegvesen region nord 2 minutter senere

Gatelysene i krysset, søndre innkjøring til Straumfjordnes, har vært mørklagt i flere uker. Antakelig siden hele kommunen var mørklagt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:36, mandag 7 januar 2019

  • Lysene er tidvis på. Av disse 3 lysene er det iblant noen som lyser, eller ingen, eller alle, som regel en eller to. I går kveld lyste ingen av dem..

    Publisert anonymt 07:07, tirsdag 5 februar 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter