Tilbake til alle rapporter

Snuplass ikke brøytet i år

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 19:24, man. 10 desember 2018

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

Snuplass ikke brøytet i år, store problemer med å få snu da denne veien er en blindgate.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Sender med bilde fra kart over eigedom 121 : 72 som er kommunal veg det snuplass kommer fra i Øvre Kvålsvegen

    Publisert anonymt 13:53, tir. 11 desember 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter