Tilbake til alle rapporter

Mørk lampe

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 07:38, tir. 11 desember 2018

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Mørk lampe

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:01, tirsdag 8 januar 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:34, tirsdag 5 februar 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:01, tirsdag 5 mars 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:23, tirsdag 2 april 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:53, tirsdag 30 april 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:23, tirsdag 17 september 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:55, tirsdag 15 oktober 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:25, tirsdag 12 november 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter