Tilbake til alle rapporter

Veiarbeid på gangstien RV4 Linderudsletta

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av tlf@getmail.no 22:51, ons. 12 desember 2018

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Veiarbeid på gangstien på nordsiden av RV4 Linderudsletta veldig dårlig merket. Jeg kom syklende i ca 20 km/t og syklet rett i gjerdet i mørket ved 20-tiden. Slapp heldigvis unna med bare et ømt håndledd og blåmerker. Dette må merkes mye bedre, skilt og refleks! Fy skam til entreprenøren!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter