Tilbake til alle rapporter

Gatelys har ikke virket siste året

Rapportert i kategorien Gatelys av Bente Olsen 10:07, tor. 13 desember 2018

Sendt til Kvalsund og Statens vegvesen region nord 3 minutter senere

Lysene har ikke blitt fikset selv etter flere henvendelser til kommunen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:18, torsdag 10 januar 2019

  • Tregere enn en snegle på en limpinne

    Sendt inn av Bente Olsen 21:41, torsdag 7 februar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter