Tilbake til alle rapporter

Det er fryketeleg dårleg dekke på vegen.

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Oddhild Aven 19:57, tor. 13 desember 2018

Sendt til Høyanger og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Med vanleg bil må ein køyre ut på ein av kantane for at bilen ikkje skal ta nedpå og bli øydelagd. Håpar det snart kan bli prioritert å leggje på noko nytt dekke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:16, torsdag 10 januar 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:35, lørdag 9 februar 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:44, lørdag 9 mars 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:03, lørdag 6 april 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:50, søndag 5 mai 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter