Tilbake til alle rapporter

Ikke strødd på gangsti

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 07:03, fre. 14 desember 2018

Sendt til Hamar og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Det er veldig glatt på gangsti i stangevegen. Fint om det kunne bli strødd her.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 17:23, fredag 11 januar 2019, markert som fikset

  • Klipte kvister fra alleen i Stangevegen mellom ca. Wergeladsgate og rundkjøringen har ikke blitt sopt opp.

    Publisert anonymt 09:35, tirsdag 11 juni 2019

  • Har lest og kontrollert min melding.

    Publisert anonymt 09:37, tirsdag 11 juni 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter