Tilbake til alle rapporter

Mangler lys i 2 lyktestolper

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 11:08, fre. 14 desember 2018

Sendt til Sandnes og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Det er oppdaget 2 stk. manglende lys i lyktestolper ved gangfelt fra Forus Vest bygg til Vassbotnen no. 23. Det er et fotgjengerfelt som ender opp på en gangbro. Sak opprinnelig sendt fra Equinor-ansatt til driftpersonell, vi videresender herved sak til kommunen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter