Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys etter noen sekunders strømbrudd

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 23:40, søn. 16 desember 2018

Sendt til Statens vegvesen region nord og Kautokeino 5 minutter senere

Gata er mørklagt etter at gatelysene sluttet å lyse etter noen sekunders strømbrudd.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gatelys er slått av

    Sendt inn av marit Helene eira 07:03, man. 17 desember 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 23:54, søndag 13 januar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter