Tilbake til alle rapporter

Mangler fotgjengerovergang

Publisert av Nina Sande 04:44, man. 17 desember 2018

Sendt til Rogaland og Stavanger mindre enn et minutt senere

Det er utrygt å krysse veien for å komme til og fra bussholdeplassen. Svært få passerende biler holder fartsgrensen på strekningen, så her bør det absolutt være et oppmerket og skiltet fotgjengerfelt. Blir for langt og gå til fotgjengerfeltet oppe med Ankerplassen, eller ned til den nye brua. Må komme opp fotgjengerfelt nær bussholdeplassen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Nina Sande 05:39, mandag 14 januar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter