Tilbake til alle rapporter

Gatelyset lyser ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av Roy Sundsby-Hansen 22:13, man. 17 desember 2018

Sendt til Sør-Odal og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Gatelyset virker ikke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Roy Sundsby-Hansen 07:39, tirsdag 15 januar 2019, markert som fikset

  • Virket i noen dager. Nå er det mørkt igjen.

    Sendt inn av Roy Sundsby-Hansen 21:14, onsdag 27 februar 2019, åpnet på nytt

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter