Tilbake til alle rapporter

Ødelagt vei i rundkjøringa og videre mot neste rundkjøring.

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Thomas Langøen Rønningen 10:12, tir. 18 desember 2018

Sendt til Horten og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Det har vært hull her i ihvertfall 6 måneder.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:28, tirsdag 15 januar 2019

  • Hullene blir større og større. Nå er det fare for at en felg / dekk blir ødelagt. STORT hull

    Sendt inn av Thomas Langøen Rønningen 10:28, tirsdag 15 januar 2019

  • 1 av 2 hull er "midlertidig" fikset. Dvs. fyllt med asfalt.

    Sendt inn av Thomas Langøen Rønningen 13:31, tirsdag 12 februar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter