Tilbake til alle rapporter

Dupt hull

Rapportert i kategorien Hull i vei av Rune Svendsen 17:38, tir. 18 desember 2018

Sendt til Statens vegvesen region nord og Hadsel 2 minutter senere

Dypt hull etter gravearbeider, kvass asfaltkant, skadet eller manglende kantstein

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ok

    Sendt inn av Niklas 19:21, mandag 20 mai 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter