Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Alf Teigen 22:39, ons. 19 desember 2018

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Gatelys virker ikke

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Sletteløkka fra over nr 43 er uten funksjonelt gatelys. Ser dette ble rapportert også i desember uten at den står som løst. Mener det har fungert men at feilen nå har gjenoppstått.

    Publisert anonymt 19:51, lørdag 19 januar 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 01:42, søndag 20 januar 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter