Tilbake til alle rapporter

Mørk lampe

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 08:08, tor. 20 desember 2018

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

En rekke mørke lamper her nå

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:22, torsdag 17 januar 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:53, torsdag 14 februar 2019

  • På tide å få dette iorden. Har vært mørk i 1 år nå

    Publisert anonymt 08:53, torsdag 14 februar 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:29, torsdag 14 mars 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:23, torsdag 11 april 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:56, torsdag 9 mai 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:14, torsdag 26 september 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:10, lørdag 26 oktober 2019

  • Høstmørket er her for fullt. Hvor lang tid skal det ta før det blir lys her?

    Publisert anonymt 07:10, lørdag 26 oktober 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:25, lørdag 23 november 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter