Tilbake til alle rapporter

Lampe som virker av og til, men er stort sett mørk....

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 13:03, ons. 26 desember 2018

Sendt til Bærum og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Lampe som virker av og til, men er stort sett mørk....

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:45, onsdag 23 januar 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:14, onsdag 20 februar 2019

  • Ingen ting har skjedd. Lampen skrur seg av kl 17 hver dag...

    Publisert anonymt 15:14, onsdag 20 februar 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 15:44, onsdag 20 mars 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter