Tilbake til alle rapporter

Gatelyset blinker

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 13:29, tor. 27 desember 2018

Sendt til Bremanger og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Etter att de andre gatelysene her har blitt fixet har denne begynt å blinke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:56, mandag 28 januar 2019

  • Ingenting skjedd. Ca 1min på og 1min av hele tiden.

    Publisert anonymt 17:56, mandag 28 januar 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter