Tilbake til alle rapporter

Fartsdumper generelt ut av rundkjøringen i alle retninger

Rapportert anonymt 13:58, tor. 27 desember 2018

Sendt til Oslo 2 minutter senere

Fartsdumper generelt ut av rundkjøringen i alle retninger trenger utbedring - et mareritt å forsere selv på 1.gir. Må utbedres slik at de kan forseres smooth. Slik som det er nå blir alle involler ristet hulter til bulter ved forsering.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Krysset/rundkjøring Ullernschaussen/Vækerøveien

    Publisert anonymt 14:12, tor. 27 desember 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter