Tilbake til alle rapporter

Alle gatelysene i vilbergveien fra esso og helt inn har vært mørke i flere dager

Rapportert i kategorien Gatelys av John Bunæs 07:53, man. 31 desember 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Ski 1 minutt senere

Alle gatelysene i Vilbergveien ( hele) er mørke. Noe er galt med den elektriske kursen de går på antakelig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det er nå kommet lys i gaten igjen.

    Sendt inn av John Bunæs 07:55, torsdag 3 januar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter