Tilbake til alle rapporter

Endrer til grønt lys for fotgjengere uten at det er signalisert

Rapportert i kategorien Trafikklys anonymt 22:39, tirsdag 1 januar 2019

Sendt til Bergen og Statens vegvesen region vest mindre enn et minutt senere

Trafikklysene endrer til grønt lys for fotgjengere uten at det er signalisert fra noen som ønsker å krysse.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Her har de byttet ut mye rart, nå virker det fint igjen

    Publisert anonymt 21:01, lørdag 19 januar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter