Tilbake til alle rapporter

Halvparten av asfalten er måket av fortauet og ligger i hauger

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Henrik Brattlie 09:12, torsdag 3 januar 2019

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Halvparten av asfalten er måket av fortauet og ligger i hauger. Fortauet er totalt ødelagt av måking.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Masse hull og store løse biter asfalt opp hele fortauet, og veien er full av store hull.

    Publisert anonymt 12:16, lørdag 5 januar 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:55, torsdag 31 januar 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:30, torsdag 28 februar 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:38, torsdag 28 mars 2019

  • Kun deler av fortauet er reparert.

    Sendt inn av Henrik Brattlie 12:38, torsdag 28 mars 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter