Tilbake til alle rapporter

Flere forlatte hengere, båter, containere ved skolevei

Rapportert i kategorien Forlatte kjøretøy anonymt 11:08, torsdag 3 januar 2019

Sendt til Oslo 2 minutter senere

Vi har 2 barn på Montessoriskolen Lyse i Hoffsjef Løvenskiolds vei. I krysset Lyseveien/Hoffsjef Løvenskioldsvei har vi en drop-sone for barn slik at vi kan forbedre veldig mange farlige situasjoner rett utenfor skolen. Men nå har det bli stående mange tilhengere, båter, boksecontainere med mer en god stund her, slik at det ikke er noe sted å stoppe. Heller ikke midlertidig. Det er vel ikke ulovlig å sette fra seg hengere/båter osv slik, men dette skaper store problemer for oss. Også fordi det da ikke blir måkt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Delvis løst. Måkingen har blitt bedre, men tilhengere står fortsatt. Fornøyd med at det har blitt bedre.

    Publisert anonymt 12:55, torsdag 31 januar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter