Tilbake til alle rapporter

Sandkassen er tom

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 12:14, torsdag 3 januar 2019

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Er veldig greit å ha denne sandkassa på Lerkeveien. Om vinteren så kan det fort bli kaos i Lerkeveien når biler står fast, også er det greit å ha sand nære stien som går ned til Grorudveien for å slenge litt sand der det er som mest glatt. Kunne denne fylles opp så blir vinteren lettere og biler kan raskere komme seg videre.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter