Tilbake til alle rapporter

Fjerne skilting om bomstasjon / bompenger

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 13:25, torsdag 3 januar 2019

Sendt til Horten og Statens vegvesen region sør 5 minutter senere

Skiltene som angir bomstasjon og/eller bompengebetaling (bl.a. KR symbol) bør byttes. Gjelder alle skilt som peker mot den tidligere bomstasjonen på / fra E-18, langs Knudstadveien inkl. fra Borre-siden. Som strakstiltak foreslås å tape over på eksisterende skilt, dersom nye skilt ikke settes kan sette opp umiddelbart.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter