Tilbake til alle rapporter

Ufremkommelig trapp og gangsti

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 15:28, torsdag 3 januar 2019

Sendt til Skedsmo og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Det er speilblank is i undergangen. Her strøs det ikke nok. Det er godt strødd i bakkene før og etter, men det er akkurat som om man har forsøkt å spare grus der det er flatt, her er det imidlertid svært glatt! I trappen gjøres det ingenting vinterstid og hele trappen og bakken rundt er nå blitt en massiv isklump. Her må det brukes salt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:35, torsdag 31 januar 2019

  • Her skjer det ingenting. Ingen forbedring etter over en måned.

    Publisert anonymt 08:52, onsdag 13 februar 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter