Tilbake til alle rapporter

Lyspæra/ Gatelyset i lyktestolpen mellom ved klingenbergveien 25 må skiftes. Meget mørkt om kvelden og om morgenen når barn går til skolen.

Rapportert i kategorien Gatelys av Åse 23:56, torsdag 3 januar 2019

Sendt til Stord og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Det kommunale gatelyset er ikke istand og det har ikke fungert i en måned snart. Det er veldig mørkt der.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:55, fredag 1 februar 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:23, fredag 15 mars 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:14, mandag 22 april 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:18, tirsdag 21 mai 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:47, lørdag 22 juni 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter