Tilbake til alle rapporter

Gatelys etter Ringvei borte mellom fotgjengerovergang ved Øverlands veg/Ringvegen og krysset Husbyvegen/Ringvegen. Har vært slik snart 1 uke nå. Problemer spesielt når det er mørkt ved lysregulert fotgjengerovergang for å se om det står fotgjengere der pga veldig sterkt lys fra trafikklys.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 06:09, fredag 4 januar 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Stjørdal mindre enn et minutt senere

Se beskrivelse ved oppsummering.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter