Tilbake til alle rapporter

2 lysmaster mangler lys, parkerings plass søreide bygdetun og krysset ved

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 11:40, fredag 4 januar 2019

Sendt til Høyanger og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Ingen lys over lang tid

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:31, fredag 1 februar 2019

  • Hadde ikke med seg rett utstyr eller nok informasjon for å gjennomføre jobben

    Publisert anonymt 12:31, fredag 1 februar 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 20:30, onsdag 6 mars 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter