Tilbake til alle rapporter

4 punkter på namsosbrua

Rapportert i kategorien Gatelys av Åge Aassve 12:50, fredag 4 januar 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Namsos 4 minutter senere

4 lyspunkt virker ikke

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:05, fredag 1 februar 2019

  • Ikke helt imponert lysa over brua har vært slik siden november

    Sendt inn av Åge Aassve 15:05, fredag 1 februar 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:36, fredag 1 mars 2019

  • Skjønner ikke vitsen m denne siden hvis ingenting blir gjort siden oktober

    Sendt inn av Åge Aassve 15:36, fredag 1 mars 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:18, fredag 29 mars 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:32, lørdag 27 april 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter