Tilbake til alle rapporter

Miljøcontainer for glass og metall har vært full lenge

Rapportert i kategorien Forsøpling av Lars Petter 13:20, fredag 4 januar 2019

Sendt til Oslo 4 minutter senere

Glass og metall containeren renner over, og folk setter dessverre fra seg plastposer med dette ved containeren.

At container ikke tømmes ofte nok (og alle vet at jul-nyttår) genererer mange flasker både ved rydding og konsum, gir det feil signal fra kommunen spesielt i "miljøåret".

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Containeren ble tømt.

    Sendt inn av Lars Petter 17:58, fredag 1 februar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter