Tilbake til alle rapporter

Manglende skilting (arbeidsvarslig)

Publisert av Richard Liodden Sanders 14:03, lørdag 5 januar 2019

Sendt til Trondheim og Sør-Trøndelag 2 minutter senere

På nordre side av Jonsvannsveien mellom rundkjøringen med Brøsetvegen og Frode Rinnans veg mangler det skilting og tilstrekkelig tilrettelegging (lys, dekke, vinterdrift) for gående og syklende ifm arbeidet på Jonsvannveien (metrobussprosjekt). Det er ingen omdirigering/alternativ veg for myke trafikanter ifm at undergangen til Vestre Moholttun er stengt. Gående og syklende er svært utsatt, og villkrysser i området.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter