Tilbake til alle rapporter

Alle lamper f.o.m. nr. 8 til 56 er mørke i Lyngveien!

Rapportert i kategorien Gatelys av Rune Fosberg 09:46, mandag 7 januar 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Hobøl 3 minutter senere

Nå har vi ikke hatt gatelys siden i november!!! Når folk nå tar ned julebelysningen sin, blir det stummende mørkt her!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Problemet er IKKE løst!

    Sendt inn av Rune Fosberg 00:58, tirsdag 5 februar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter