Tilbake til alle rapporter

2 gatelys er stort sett mørke,men går på og av i perioder

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 20:50, mandag 7 januar 2019

Sendt til Hamar og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

2 Gatelys utenfor Roald Amundsensgate 20 og nedenfor Roald Amundsensgate 21(krysset Olav Trygvasonsgate) virker noen ganger,noen ganger ikke.De går altså på og av.Må fikses snart,ene lyset har jeg rapportert inn før..ikke ordnet.Det er mørkt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei, dette er videresendt vår entreprenør. Mvh.Hamar kommune

    Publisert anonymt 10:18, torsdag 10 januar 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter