Tilbake til alle rapporter

Defekt gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 21:42, mandag 7 januar 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Malvik 3 minutter senere

Gatelys ved postkassestativet er av.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gatelyset vil bli utbedret innen kort tid.

    Sendt inn av Randi Garberg 12:43, tirsdag 8 januar 2019, markert som fikset

  • Fortsatt ikke i drift!

    Publisert anonymt 07:52, lørdag 2 februar 2019

  • Leverandøren starter bytte av mørke pærer i dette området denne uka.

    Sendt inn av Randi Garberg 09:17, mandag 4 februar 2019

  • Er fortsatt ikke lys, og har ikke vært det!

    Publisert anonymt 21:34, fredag 29 mars 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter