Tilbake til alle rapporter

Ikke brøytet hverken før jul eller nå, kommer ikke fram med biler, dype spor.

Rapportert i kategorien Snøbrøyting av Tom Kristiansen 08:14, tirsdag 8 januar 2019

Sendt til Hamar og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Masse gammel og ny snø, blir løst og sporete, kommer ikke fram med bil til eiendommen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei,dette er nå videresendt til vår entreprenør. Mvh.Hamar kommune

    Publisert anonymt 11:29, tirsdag 8 januar 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter