Tilbake til alle rapporter

Snuplass i enden av mikkelstien er ikke brøytet

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 13:49, tirsdag 8 januar 2019

Sendt til Hamar og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Enden av Mikkelstien blir ikke brøytet. Gjelder foran 9, 11, 12 og 10. Samme problem hver år.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Både ja og nei. Gjennstår noe, men har blitt bedre

    Publisert anonymt 21:20, onsdag 6 februar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter