Tilbake til alle rapporter

Manglende brøyting på bussholdeplassen ved Bessa

Rapportert i kategorien Buss- og togstopp anonymt 18:57, tirsdag 8 januar 2019

Sendt til Stange 3 minutter senere

Busstopp ved Bessa har aldri blitt brøytet siden første snøfall. Det er vanskelig for alle å gå av/på bussen og er umulig for en passasjer som er bevegelseshemmede. Uholdbar situasjon og alle trekker på skulder og sier at dette ikke er deres ansvar. Har sendt melding til Vegvesen, ringt Hedmark trafikk og blitt ignorert.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Busstopp ved Bessa retning sør har ikke blitt brøytet. Vanskelig å komme av/på bussen. Man må bruke veien for å komme til bussstopp. Dette er farlig for trafikanten.

    Sendt inn av Miguel da Luz 14:53, tirsdag 5 februar 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:52, tirsdag 5 februar 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter