Tilbake til alle rapporter

"Omvendt" brøyting: masse snø som var på veibanen ble brøytet bort men ligger nå på sykkelveien. Hele sykkelveien fra Øvre Toppenhaug til Griniveien har for mye snø og under snødekke er det bare is.

Rapportert i kategorien Snøbrøyting av Kim van Oorschot 21:29, tirsdag 8 januar 2019

Sendt til Bærum og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Manglende brøyting (ikke godt nok)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Problemet var løst neste dag.

    Sendt inn av Kim van Oorschot 07:59, onsdag 6 februar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter