Tilbake til alle rapporter

Trafikkfarlig skolevei

Rapportert i kategorien Gatelys av Jan Vincent Thue 08:31, onsdag 9 januar 2019

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt 4 minutter senere

Manglende gatelys ved skolen og i øvre og nedre alle. Mange refleksfrie skolebarn og studenter i området!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gatelyset er stort sett tilbake, men tidsstyringen er for dårlig: slås ikke på før ved 18-tiden og av langt ut på formiddagen.

    Sendt inn av Jan Vincent Thue 16:40, onsdag 6 februar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter