Tilbake til alle rapporter

Hull i vei (kumme lokk som ligger under veibanen)

Rapportert i kategorien Hull i vei av Stein Jone Lithun 13:38, onsdag 9 januar 2019

Sendt til Sandnes og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Hull i vei (kumme lokk som ligger under veibanen). Fare for tuhjulinger og slitasje / irritasjon for bilister.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ble fikset et par dager etter sendt.

    Sendt inn av Stein Jone Lithun 14:54, onsdag 6 februar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter